IPTV’Lİ IPTV’SİZ

IPTV Kurdu

Sizlere biraz İp TV tecrübelerimden bahsetmek isterim. Hayatımda İp TV’nin olması neler değiştirdi? Neleri iyileştirdi? Ne faydalar sağladı? Ya da olumsuz bir yanı oldu mu? Tüm bunları merak ediyorsanız, cevaplarını bu yazıda bulabileceksiniz.

Ben hep film izlemeyi çok seven birisi oldum, fakat bir filme başlamak hep benim için çok zor olmuştur. Puanlarına bakarım, konusunu okurum, araştırırım… Zaten çalışan biriyim, çok az film izlemek için zaman ayırabiliyorum bunu da sevmeyeceğim, kötü bir filme harcamak gerçekten çok üzücü. Araştırırım araştırırım en son bunalır ‘tamam bu olsun’ der her zaman en kötüsünü seçmeyi başarabilen bir kişiyimdir. Hep derdim keşke bana film önerecek gerçekten beni tanıyan biri olsa, boşa zaman harcamaz seveceğim filmi hemen bulurdum. Ama maalesef insana bu kadar yakın her şeyini %100 tahmin edebilecek kişi ya bir tanedir ki şanslı iseniz (%100 yine olmaz ama en azından fikir verebilir) ya da hiç yoktur. Neyse sonra İp TV‘yi almış bir arkadaşım önerdi. Özellikleri arasında da en çok ‘senin sevebileceğin şeyleri listeleyip sana öneriyor’ cümlesi dikkatimi çekti. Nasıl olabilir? Sonra internete girdim baktım, haklı olabilirdi. Denemekten zarar gelmeyeceğini düşündüm ve aylık bir abonelik satın aldım. Gerçekten de beni tanıdığını ve hem güncel hem de zevkime uygun şeyler önerdiğini gördüm. Tabii daha sonra bağımlısı oldum. Boşa zaman harcamadığımı tüm benliğimle hissetmeye başladım. Bir film keyfim vardı ve onu da ziyan etmeden, zevkle izleyebiliyordum. Müzikleri de aynı şekilde ‘of sıkıldım artık yeni bir şey yok mu?’ demenize hiç fırsat vermiyor. Sizi sizin kadar tanıyor ve hep zevkinize göre şeyler öneriyor. Hiç bir şeyi kaçırmayarak anında izleyebilir, dinleyebilir oluyorsunuz.

Tek yararı bu değil tabii ki de ama sizi daha fazla yormak istemiyorum, başka bir yazı da sizinle olmak dileğiyle. Hoşçakalın.

30 Kasım 2020 23:59

361 total views, 0 today