İPTV Fiyatları

Bu kadar bol seçenek bu kadar güzel, kaliteli yayınlar… Hele bu pandemi sürecinde karantina da kaldığımız dönemlerde bize her şeyi unutturup ilaç gibi gelecek bir platform, oldukça pahalıdır diye düşündüğünüze eminim.

Fiyatlar oldukça ama oldukça uygundur. Aylık, üç aylık, altı aylıkve yıllık paketleri alabilirsiniz. Hepsinim fiyatı gerçekten çok uygun. Siteye baktığınızda da doğru söylediğimi anlayacaksınız zaten.

Bir test yayını ister önce nasıl olduğuna bakabilir sonra ise paketlerden birini seçebilirsiniz. Ben önce aylık paket edinmiştir sonra baktım gerçekten harika, bana karantina sürecinde gerçekten yoldaş oluyor, hemen yıllık paket olarak üyeliğimi güncelledim. Saatlerce ne izlesem diye kanallarda gezinmekten, sosyal medya da zevki benle hiç uyuşmayan insanlardan film önerileri, dizi önerileri almaktan kurtuldum. Şimdi geçyorum TV’nin karşısına en güzel şeyleri zevkime göre sıraladım tıkır tıkır izliyorum. Pandemide yapabileceğiniz en kaliteli şeyi ayağınıza getiren bu aileye katılmak için hemen harekete geçin.

Yoğun iş streslerinizden, evde tüm gün sıkılmaktan kurtulun. Dilediğiniz kanalı, dilediğiniz ülkeyi izleyin dilediğiniz müzikleri dinleyin. Sizi sizden daha iyi tanıyacak IP TV size özel öneriler sunacak ve artık saatlerce ne izlesem düşüncenizden kurtulacaksınız. Sizce de fazla güzel değil mi?

30 Kasım 2020 23:51

132 total views, 0 today