IP TV’DE NELER IZLENIR?

Aslına bakarsanız IP TV başı sonu olmayan bir denizdir. TV dizilerinden tutun internet için özel yapılmış dizilere, sinemadaki filmlerden nostaljiklere, dünyanın dört bir yanındaki kanallara erişebileceğiniz, dizi, filmlerin yanı sıra belgeseller, müzikler, maç kanalları, yarışma programları ve sayamadığımız bir çok kaliteli içeriğe rahatlıkla ulaşabileceğiniz kaliteli bir platformdur. Şifreli kanalları da bünyesinde bulundurduğunu (maç yayınları vb.) es geçmemek lazım.

Her yaşa her cinsiyete uygun 7’den 70′ hitap eden kanal çeşitliliği mevcuttur. Sadece evinizde de değil. IP TV’nizi bilgisayarınızada uyumlu hale getirip istediğiniz yere götürüp, orada da keyfini dilediğiniz gibi sürebilirsiniz.

Dizi gecelerinizde eminim misafir gelmesi sizin içinde kabus oluyordur; ancak evinizde IP TV varken bu artık sizin için sorun olmaktan çıkacaktır. Sevdiğiniz diziniz siz konuklarınızla ilgilenirken bırakın kayıt edilsin sonra dilediğiniz zaman tek tuşla açın izleyin, her şey bu kadar basit.

Dil çalışıp pratik yapacak sesli kayıt, dizi, film vb. bulamıyor musunuz? IP TV bu sorununuzu da ortadan kaldıracaktır. Çoklu dil seçeneği özelliğiyle istediğiniz kanalı istediğiniz dil özelliği ile izleyebilir, kayıt edebilirsiniz. Altyazılı izleyebilirsiniz. Nasıl kullanmak sizin keyfinize kalmış.

Şifreli kanallar ya da çizgifilmleri dilediğiniz zaman izleyebilirsiniz. Çocuklarınızın ellerine tablet verip uygun içerikli reklamlarla onları burun buruna getirme riskini göze almaktansa çocuğunuz sadece sizin seçtiğiniz güvenli yayınları izleyebilir, sizlerde kolaylıkla ve güvenle onları kendi alanlarında özgür bırakabilirsiniz.

Yeni vizyon filmlerini takip edebilirsiniz. Hatta sizin zevkinizi öğrenecek IP TV sizlere ilgili olduğunuz konularda filmler, diziler vb. önerecektir.

Müzik zevkinizi de öğrenecek olan tv’niz size hoşunuza gidecek müzikler önerecek, güzel playlist’ler yapmanıza olanak sağlayacaktır.

Bir IP TV üyesi olmak için ne bekliyorsunuz? Hemen şimdi sizlerde aramıza katılın, bu özelliklerin keyfini çıkarın.

30 Kasım 2020 23:54

136 total views, 0 today